Ana sayfa Hakkımızda

Shanghai Benefisha Industrial Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3

Shanghai Benefisha Industrial Co., Ltd.

2006 yılından bu yana Şangay, Çin'den En İyi Kalite Japon Suşi Yiyecekleri ve Asya Çin Yiyecekleri tedarikçisi! Çin'de gururla üretilen TASSYA markamız şimdi birçok ülkede mevcuttur.

Ürünlerimizin% 100'ü ihraç edilecek! Fransa-Almanya-İsveç-Macaristan-İsrail-Japonya-Ukrayna-Rusya-Tayland-Madagaskar-Şili-Brezilya-İspanya-Kolombiya-Türkiye-Hindistan-Pakistan-Filipinler-Samoa'yı içeren Avrupa-Amerika-Güneydoğu ülkelerine ağırlıklı olarak ihraç ediyoruz -Bulgaristan-Ermenistan-Mikronezya FS-Norveç-Hollanda-Polonya-Suudi Arabistan-Gine-Gana-Nijerya, vb.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : TASSYA, FAMİASYA

No. Çalışanları : 35~50

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

10+ yıllık deneyimler

Benefisha, Japon Suşi ve Asya Çin Gıdalarına kuruluşundan 10 yıl öncesine dayanıyor; farklı tarifleri ve kaliteli ürünleri keşfetme, dünyadaki farklı bölgelerdeki farklı gereksinimleri iyi anlama konusunda zengin deneyimler yaşıyoruz.

30'dan fazla ülkeye satış yapın

Fransa-Almanya-İsveç-Macaristan-İsrail-Japonya-Ukrayna-Rusya-Tayland-Madagaskar-Şili-Brezilya-İspanya-Kolombiya-Türkiye-Hindistan-Pakistan-Filipinler-Samoa-Bulgaristan'ı içeren Avrupa-Amerika-Güneydoğu ülkelerine ağırlıklı ihracat -Armenia-Mikronezya FS-Norveç-Hollanda-Polonya-Suudi Arabistan-Gine-Gana-Nijerya, vb.

Firma Servisi

Üst ve Kaliteli kalite

Çin'deki fabrikaları ziyaret etmek ve analiz etmek için çok şey harcıyoruz, yalnızca en nitelikli ve titizlikle denetlenen fabrikalar seçilecek ve bizimle işbirliği yapmak için seçilecekler. Birlikte gelişmek için fabrikalarımızla stratejik bir işbirliği içinde çalışıyoruz, ürünlerimizin daima istikrarlı olmasının nedeni ve fabrikalarımız ve müşterilerimizle olan en uzun işbirliği.

Dürüstlük ve Sorumluluk

Her siparişe dikkat ediyoruz, bu nedenle muayene bizim için çok önemli bir konudur, gönderimden önce depomuzda veya fabrikalarımızdaki her ürün yığınını inceleriz, herhangi bir sorun olması durumunda kayıpları azaltmak için zamanında sizi bilgilendireceğiz. En iyi olmadığını düşünüyoruz, ancak birikmiş deneyimlerimizle daha iyi ve daha iyi yapabiliriz. Güvenilir ortak olmak her zaman amacımızdır!

Şirket takım